Mushkolaj: Në vend që të arrestohen, udhëheqësit e strukturave paralele shpërblehen – Lajmi.net
Mushkolaj: Në vend që të arrestohen, udhëheqësit e strukturave paralele shpërblehen
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 10:16, 21 April 2017
Analisti politik, Imer Mushkolaj ka reaguar pas emërimit të Ivan Todosijeviq ministër në Qeverinë e Kosovës dhe paralajmërimit për fletëarrest ndaj Albin Kurtit.

Ai në një postim në facebook ka thënë se Todosijeviq në vend së të arrestohet, pasi udhëheq një strukturë ilegale shpërblehet me post ministri.

Ndërsa, sipas tij po arrestohen kundërshtuesit e këtyre strukturave ilegale.

“Në vend se të arrestohet, pasi që udhëheq një strukturë ilegale, duke shkelur rendin kushtetues të Kosovës, Ivan Todosijeviq shpërblehet me post ministri. Ndërkaq, arrestohen ata që kundërshtojnë këto struktura ilegale”, ka shkruar Mushkolaj./ Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper