Murphy: Ky super futbollist do të transferohet në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Murphy: Ky super futbollist do të transferohet në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 9:57, 16 May 2017
Danny Murphy ka një lajm fantastik për tifozët e Real Madridit.

Ish futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy pret transferimin e mesfushorit të Chelseas, Eden Hazard në Real Madrid.

Murphy beson se ylli belg do të nënshkruajë me “Los Blancos”, gjatë afatit kalimtar të verës.

“Nuk pres ta shoh me fanellën e Chelseas, pas të gjitha lajmeve që kemi dëgjuar”, deklaroi Murphy për mediat angleze, përcjell “lajmi.net”.

“Duket diçka e pashmangshme”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Chelsea, Eden Hazard, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels