Muri që del nga një kamion në 60 sekonda për të mbrojtur ushtarët – Lajmi.net
Muri që del nga një kamion në 60 sekonda për të mbrojtur ushtarët
Autori: Lajmi.net ArgëtimAuto & TekFunTeknologji 16:19, 15 May 2018
RAID është një pengesë pothuajse e menjëhershme që mund të vendoset në rreth 60 sekonda.

Ai zgjerohet nga pjesa e prapme e një kontenieri të anijeve të transportuar në një kamion.

Ndërsa kamioni lëviz, barriera automatikisht vendoset në rrugën e kamionit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO