Munir i shënon Barcës, i pabesueshëm reagimi i tij pas golit (VIDEO) – Lajmi.net
Munir i shënon Barcës, i pabesueshëm reagimi i tij pas golit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:34, 19 March 2017
Valencia ka barazuar në 2:2 rezultatin ndaj Barcelonës, me golin e El Haddadi.


Munir El Haddadi Goal HD – Barcelona 2-2… by Video-Sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool