Mungesa të mëdha në listën e Islandës për ndeshjen me Kosovën (FOTO) – Lajmi.net
Mungesa të mëdha në listën e Islandës për ndeshjen me Kosovën (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:04, 17 March 2017
Përfaqësuesja e Islandës ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror ndaj Kosovës.

Skuadra që bëri befasinë në Euro 2016, do të jetë mysafire e Kosovës në Shkodër më 24 mars.

Sot, trajneri Heimir Hallgrimsson ka publikuar listën për ndeshjen me Kosovën, në të cilën mungojnë katër lojtaret kryesor Kolbeinn Sigthórsson, Alfred Finnbogason, Birkir Bjarnason and Jóhann Berg Gudmundsson./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals