‘’Mundohemi të bëhemi evropian por jemi def, dhi, veshje kombëtare’’ – Lajmi.net
‘’Mundohemi të bëhemi evropian por jemi def, dhi, veshje kombëtare’’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:01, 14 November 2017
Këngëtarja Flaka Krelani ishte mysafire në emisionin 'Mirage'.

Ajo foli rreth karrierës muzikore dhe këngës të saj të fundit ‘Def Star’, shkruan lajmi.net

Në këtë projekt muzikor Flaka ka rrëmbyer maksimalisht vëmendjen shkak i performancës, veshjes provokative dhe gjërave tradicionale të cilat kanë qenë në fokus të veçantë të klipit.

”Mundohemi të bëhemi evropian por jemi def, dhi, veshje kombëtare” tha ndër të tjerash ajo në intervistën e dhënë.

Këtë deklaratë të Flakës mund ta shihni nga minuta e 3:00 ndërsa mos e humbisni edhe intervistën e plotë pasi ka shumë gjëra interesante dhe të pa thëna rreth saj./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Flaka Krelani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble