“Mundo Deportivo” zbulon klubin e ri të Goretzkas – Lajmi.net
“Mundo Deportivo” zbulon klubin e ri të Goretzkas
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 9:05, 2 November 2017
"Mundo Deportivo" shkruan se Leon Goretzka preferon transferimin te Barcelona.

Leon Goretzka ka vendosur të largohet nga Schalke 04.

Mesfushori gjerman ka zgjuar interesim nga shumë klube të mëdha evropiane.

“Mundo Deportivo” shkruan se Goretzka preferon transferimin te Barcelona. Edhe pse ka oferta nga shumë klube të tjera, Goretzka është i vendosur të luajë në Camp Nou, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka kontratë me Schalke 04 deri në fund të këtij sezoni dhe nëse nuk largohet në janar, do të nënshkruajë me klubin e ri si futbollist i lirë. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble