“Mundo Deportivo” zbulon klubin e ri të Courtois – Lajmi.net
“Mundo Deportivo” zbulon klubin e ri të Courtois
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:16, 10 February 2018
Thibaut Courtois mund të rikthehet në La Ligë.

Thibaut Courtois pritet të largohet nga Chelsea, pas përfundimit të këtij sezoni.

Portieri belg do të hyjë në vitin e fundit të kontratës së tij me skuadrën kampione në fuqi të Premierligës.

Por, kanë filluar të shtohen spekulimet rreth rikthimit të tij në Spanjë.

“Mundo Deportivo” raporton se Real Madrid ka vendosur të bëjë përpjekje për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Courtois është objektiv i ri i “Los Blancos” pas telasheve në blerjen e David de Geas nga Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO