“Mundo Deportivo” zbulon fjalët e Ronaldos për Torresin (VIDEO) – Lajmi.net
“Mundo Deportivo” zbulon fjalët e Ronaldos për Torresin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:41, 11 May 2017
Cristiano Ronaldo i tha "palaço" dhe e këshilloi "shko në shtëpi" gjatë përplasjes mes tyre në ndeshjen mes Atletico Madridit e Real Madridit në Ligën e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble