Muller: Ky është mbrojtësi më i vështirë për t’u përballur (FOTO) – Lajmi.net
Muller: Ky është mbrojtësi më i vështirë për t’u përballur (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 12:55, 1 August 2017
Për Thomas Mullerin, mbrojtësi Sergio Ramos është kundërshtari më i vështirë për t’u përballur.

Viteve të fundit, kemi pasur disa përballje në Ligën e Kampionëve mes Bayern Munich dhe Real Madrid.

Reprezentuesi gjerman, ka thënë se spanjolli Ramos, është kundërshtari më i vështirë për t’u përballur, shkruan lajmi.net.

“Mendoj se Sergio Ramos është një nga mbrojtësit më të mirë dhe të vështirë për t’u përballur”, ka deklaruar Muller, i cili në vazhdim lavdërojë edhe mbrojtësit e Bayern Munich, si Mats Hummels, Javi Martinez dhe Jerome Boateng./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Sergio Ramos, Thomas Muller

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals