Muller: Ky është fajtori për eliminimin e Bayern Munichut nga Liga e Kampionëve – Lajmi.net
Muller: Ky është fajtori për eliminimin e Bayern Munichut nga Liga e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:53, 2 May 2018
Thomas Muller ka fajësuar gjyqtarin Cuneyt Cakir pas ndeshjes me Real Madridin.

Thomas Muller ka fajësuar gjyqtarin Cuneyt Cakir për eliminimin e Bayern Munichut nga Liga e Kampionëve.

“Luajtëm shumë më mirë se në ndeshjen e parë”, tha Muller pas ndeshjes.

Reali dhe Bayerni barazuan 2-2 në ndeshjen e kthimit mbrëmë në “Bernabeu”, por fitorja 2-1 si mysafir e madrilenëve bëri që ata të vazhdojnë deri në destinacionin e fundit dhe bavarezët të eliminohen.

“Gjyqtari bëri punë të mirë, ne nuk humbëm shkaku i tij. Keylor Navas ishte madhështor, ai e shpëtoi Real Madridin në shumë raste”, shtoi ai.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO