Muaji i dashurisë, kjo shenjë do të ketë më shumë fat – Lajmi.net
Muaji i dashurisë, kjo shenjë do të ketë më shumë fat
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:11, 10 February 2018
horoskopi
horoskopi
Ngjitur me Asteroidin “Amor” këtë të premte është planeti i Afërditës i cili çliron shprehjen e ndjenjave. Asteroidi Amor ka të bëjë me dashurinë e vërtet dhe erosin që i jep jetë dhe thelb ekzistencës.

 

“Amor tregon pikën apo vendin ku duam të bashkohemi realisht me një person të dlirë me dashuri të pastër larg zotërimit seksualitet apo interesave”, njofton Meri.

Për ditën e sotme në përgjithësi Meri jep lajme të mira, por një nga shenjat sot do marrë propozim dhe bëhet fjalë për Luanin.

“Luani do marre nje propozim per nje lidhje te qendrueshme e cila do i ndryshoj jeten nga dikush me te cilin e lidh edhe puna”, njofton Meri.

Fjalët kyçe: Muaji i dashurisë

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper