Mrekullia e parkut Algonquin në Kanada (Foto) – Lajmi.net
Mrekullia e parkut Algonquin në Kanada (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 13:42, 19 May 2017
Parku Algonquin ndodhet në Ontario të Kanadasë

Përmes këtij parku kalon lumi Otava, i cili bën të mundur që të futesh në mes të parkut me varkë.

Bukuria që të ofron ky vend është tejet mahnitës dhe mbreslënës.

Më poshtë shikoni disa pamje të mrekullueshme të sjella nga ky park. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Algonquin, Parku ne Kanada

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals