Mrekulli: Pas 16 abortimesh spontane, arrin të lind fëmijën e parë – Lajmi.net
Mrekulli: Pas 16 abortimesh spontane, arrin të lind fëmijën e parë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 3:50, 26 April 2017
Kayleigh Wood, 26 vjeçare mendoi se nuk do të mund të bëhej kurrë nënë pasi që kishte humbur gjashtëmbëdhjetë fëmijë gjatë shtatëzënive të hershme, por ajo më në fund ka lindur një djalë.

Mjekët më në fund kishin gjetur vrragët e pashpjegueshme në abdomenin e saj si një shkaktar të mundshëm, dhe pas një aborti më shumë, ajo kishte mbetur shtatzënë, shkruan Metro.

“Dikur qaja tërë kohën shkaku i tërë atyre bebeve që i kisha humbur”, tha ajo.

“Por, ta mbaj birin tim në krahët e mi ishte më në fund ndjenja më e mrekullueshme që më ndihmoi ta kompensoj tërë atë dëshprim”, përfundoi nëna e lumtur.

Fjalët kyçe: Aborti, fëmija

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy