Mposhtet Manchester United – Lajmi.net
Mposhtet Manchester United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 17:07, 11 February 2018
Manchester United ka pësuar humbjen e pestë këtë sezon në Premierligë.

Në kuadër të xhiros së 27-të, ‘Djajtë e Kuq’ janë mposhtur në udhëtim te Newcastle United, me rezultat 1:0.

Goli i vetëm i kësaj sfide u shënua në pjesën e dytë.

Ishte Ritchie që shënoi në minutën e 65’ për fitoren e Newcastle

Manchester United pas kësaj humbje mbetet në pozitën e dytë me 56 pikë, ndërsa xhiron tjetër në ‘Old Trafford’ pret Chelsean./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO