Mozzik jep këshilla për fansat: Mos u dëshpëroni… – Lajmi.net
Mozzik jep këshilla për fansat: Mos u dëshpëroni…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:20, 6 September 2018
Reperi nga Ferizaji, Mozzik shpesh ka treguar histori prekëse nga jeta e tij.

Ngjarje këto që e kanë inspiruar të vazhdojë më tej për t’i ndjekur ëndrrat në muzikë, shkruan lajmi net.

Reperi në shumë intervista ka treguar për sakrificat që ka bërë për muzikën dhe kushtet që kishte në fillim. Edhe pse tani ka milionat Mozzik nuk harron t’ia bëj me dije njerëzve që nuk duhet hequr dorë nga ëndrrat.

Përmes disa postimeve të publikuara në Instagram ai thotë se ka fjetur në studio, që vjen nga lagjet e errëta por të sinqerta, luteni për të mira dhe ëndrra sepse duhet.

Këto mesazhe të Mozzikit mbase mund t’i inspirojnë shumë njerëz që të mos dorëzohen në jetë…

Nga ana tjetër, Gramos Aliu ka arritur të bëhet njëri ndër reperët më të suksesshëm të estradës. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO