Mozaiku i Rita Orës me dymijë kg fara – Lajmi.net
Mozaiku i Rita Orës me dymijë kg fara
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 15:05, 17 May 2017
Artisti nga Gjakova, Alkent Pozhegu pretendon të thyej edhe një rekord për Guinness, shkruan albinfo.ch.

Ai ka përfunduar mozaikun me fytyrën e këngëtares së famshme shqiptare, Rita Ora, dhe ky mozaik është punuar me fara, ka njoftuar ai në “Facebook”.

Për të realizuar këtë mozaik atij i janë dashur 2 mijë kilogramë fara, si dhe i janë dashur 11 orë.

Fjalët kyçe: fara, Mozaik, Rita Ora

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush