Mourinho zgjedh formacionin e xhirios së fundit në Premierligë (FOTO) – Lajmi.net
Mourinho zgjedh formacionin e xhirios së fundit në Premierligë (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:54, 19 May 2017
Man Utd takohet me Crystal Palace dhe sipas "Goal.com", ky do të jetë formacioni i përzgjedhur nga Jose Mourinho për ndeshjen e xhiros së fundit në Premierligë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Manchester United, Paul Pogba

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals