Mourinho për humbjen me Newcastle: Ata luftuan si kafshë – Lajmi.net
Mourinho për humbjen me Newcastle: Ata luftuan si kafshë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:15, 12 February 2018
Manchester United u mposht dje nga Newcastle në transfertë me shifrat 1-0.

Skuadra e Mourinhos ishte inekzistente në fushë, ndërkohë që vendasit ishin superiorë në çdo aspekt.

Në përfundimin e ndeshjes, tekniku portugez ka lëshuar këtë deklaratë:

“Newcastle “luftoi” si kafshë në fushën e lojës dhe shpresoj që këtë ta marrin për një kompliment. Zoti ishte në anën e tyre këtë herë, kjo gjë nuk ndodhi me ne. Këto janë gjëra që ndodhin në futboll”.

Fjalët kyçe: Jose Mourinho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool