Mourinho nënshkruan me futbollistin veteran, 35 vjeç (FOTO) – Lajmi.net
Mourinho nënshkruan me futbollistin veteran, 35 vjeç (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:33, 17 May 2017
Jose Mourinho ka befasuar me vendimin e tij.

Jose Mourinho pritet ta mbaj në skuadër edhe për në sezon mesfushorin veteran, Michael Carrick.

“BBC Sport” raporton se mesfushori anglez do ta vazhdojë qëndrimin në Old Trafford.

Carrick përkundër moshës  35-vjeç ka kaluar një edicion pozitiv në Manchester United. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy