Mourinho merr mbrojtësin më të mirë të Series A – Lajmi.net
Mourinho merr mbrojtësin më të mirë të Series A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:07, 12 June 2018
Zhose Murinjo e di fare mire pse ekipi i tij edhe pse ka kualitete nuk ka mundur te vazhdojë përpara në arenën Evropiane.

Nga analizat e nxjerra ai ja ka vendosur fajin boshllëqeve në mbrojtje.

Tekniku portugez kërkon një mbrojtës të fuqishëm dhe i ka hedhur sytë nga Seria A ku “te fuqishmit” nuk mungojnë.

Një nga mbrojtësat, Kulibali, Milan Skriniar apo Alesio Romanjoli ai e do me sesbën ne ekipin e tij. Mbetet ende për tu parë nëse drejtuesit e “djajve te kuq” do t’ja plotësojnë këtë dëshirë apo jo.

Murinjo e di fare mirë se drejtuesit nuk frikësohen për të harxhuar.

Rezultate imazhesh për koulibaly

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO