Mourinho me vendim të papritur për Vidal – Lajmi.net
Mourinho me vendim të papritur për Vidal
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:54, 12 February 2018
Arturo Vidal me shumë gjasa do të mbetet te Bayern Munich.

Në Angli raportohet se trajneri i Manchester United, ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit kilian.

Unitet kishte shfaqur interesim për ish yllin e Juventusit, por është Jose Mourinho që ka vendosur të largohet nga gara për sjelljen e tij në ‘Old Trafford’, shkaku i moshës së tij.

“Dorëzimi” i Manchester United, mund të bëjë që Vidal të bindet për të nënshkruar kontratë të re me Bayern Munich./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO