Mourinho me transferim të papritur te United – Lajmi.net
Mourinho me transferim të papritur te United
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:00, 14 January 2018
.

Klubi anglez i Manchester United po monitoron talentin e skuadër portugeze, Benifcas, Umaro Embalo.

“Djajtë e Kuq” mund të humbasin talentin portugez pasi në garën për të është edhe skuadra gjermane, RB Leipzig dhe thuhet se është pranë marrëveshjes me 16-vjeçarin.

Drejtuesit e United e kanë mbajtur nën-vëzhgim atë, me Barcelonën dhe Real Madrid gjithashtu thuhet se po e monitorojnë lojtarin.

Të shohim se ku do të transferohet ky talen që ka një të ardhme të ndritur përpara.

Image result for umaro embalo

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO