Mourinho me transferim interesant nga Serie A – Lajmi.net
Mourinho me transferim interesant nga Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:13, 13 March 2018
Sipas "Rai Sport", United po mendon për lojtarin e Juventusit, Blaise Matuidi.

Manchester United dëshiron ta forcojë mesfushën.

Sipas “Rai Sport”, United po mendon për lojtarin e Juventusit, Blaise Matuidi, përcjellë “Lajmi.net”.

Jose Mourinho kishte provuar të transferojë Matuidin edhe sa ishte te PSG, por nuk ia doli.

Me Paul Pogban dhe Ander Herreran jashtë forme, United mendon që Matuidi do t’i zgjidhte problemet e tyre në mesfushë. /Lajmi.net/

Blaise Matuidi Juventus Genoa 22012018

Fjalët kyçe: Blaise Matuidi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master