Mourinho me dy fytyra, gjestin e njëjtë e kishte bërë edhe te Chelsea (VIDEO) – Lajmi.net
Mourinho me dy fytyra, gjestin e njëjtë e kishte bërë edhe te Chelsea (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:12, 17 April 2017
Skuadër e re, dashuri e re për Jose Mourinhon. Të njëjtin gjest që e bëri pas ndeshjes kundër Chelseat, ai e kishte bërë edhe më herët kur drejtonte londinezët.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Jose Mourinho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush