Mourinho me deklaratë befasuese pas eliminimit shokues – Lajmi.net
Mourinho me deklaratë befasuese pas eliminimit shokues
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:33, 13 March 2018
Trajneri portugez u shpreh shumë i zhgënjyer me rezultatin.

Jose Mourinho e pranon që Sevilla meritoi kalimin në çerekfinale.

Trajneri portugez u shpreh shumë i zhgënjyer me rezultatin, përcjellë “Lajmi.net”.

“Është zhgënjyese, por ky është futbolli. Ata bën mirë dhe unë u dëshirojë suksese”, tha fillimisht Mourinho.

“Përballja ka qenë e balancuar. Kalimi i Sevillas ka qenë i merituar. Ju dëshiroj suksese në çerekfinale”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master