Mourinho: Ky ekip mund ta fitojë Kampionatin botëror – Lajmi.net
Mourinho: Ky ekip mund ta fitojë Kampionatin botëror
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 12:03, 14 June 2018
Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

Menaxheri i Man Utd, Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titull në Kampionatin botëror në Rusi.

“Mendoj se munden, kanë një grup të futbollistëve të rinj, por me përvojë nga Liga e Kampionëve”, u shpreh Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

Anglia gjendet në Grupin G me Belgjikën, Tunisin dhe Panamanë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO