Mourinho kundër Contes, ja çfarë thotë Hazard – Lajmi.net
Mourinho kundër Contes, ja çfarë thotë Hazard
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:12, 12 January 2018
Eden Hazard ka injoruar sulmet mes Antonio Contes dhe menaxherit të Man Utd, Jose Mourinho.

Ylli i Chelseat, Eden Hazard ka injoruar sulmet mes Antonio Contes dhe menaxherit të Man Utd, Jose Mourinho.

“Mendoj se nuk është asgjë. Të gjithë trajnerëve u pëlqen të flasin para mediave, ne futbollistët mendojmë për atë që ndodh në fushë”, deklaroi Hazard.

Conte dhe Mourinho janë përplasur me kritika për njëri tjetrin në javën e fundit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea, Eden Hazard

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals