Mourinho: Kjo skuadër mund ta fitojë “Kampionatin botëror 2018” – Lajmi.net
Mourinho: Kjo skuadër mund ta fitojë “Kampionatin botëror 2018”
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 10:51, 16 November 2017
Jose Mourinho beson se përbërja e tanishme e ekipit anglez mund të luftojë për trofeun e madh në Rusi.

Jose Mourinho beson se Anglia mund të shfaqet si konkurrente për titullin e kampionit të botës.

Ai beson se përbërja e tanishme e ekipit anglez mund të luftojë për trofeun e madh në Rusi.

“Anglia ka shanse, futbollistët janë shumë të mirë. Ekipi ka gjenerata të reja, të mirë, shumica e tyre luajnë në Premierligë dhe në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Mourinho për “Sky Sports News”.

“Mendoj se skuadra ka potencial të madh për ta fituar Kampionatin botëror në Rusi”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO