Mourinho godet futbollin anglez – Lajmi.net
Mourinho godet futbollin anglez
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëvePremier LeagueSport 16:56, 17 March 2017
Jose Mourinho ka folur për dështimet e skuadrave angleze në Ligën e Kampionëve.

Ai ka thënë se në të gjitha vendet, u jepet rëndësi të madhe skuadrave që përfaqësojnë vendin në këtë garë, por e njëjta gjë nuk bëhet në Angli, duke thënë se aspak nuk shqetësohen për paraqitjet në garat e Evropës.

“Në të gjitha vendet mbështetet skuadra që luan në Evropë, këtu në Premierligë nuk ka aspak interesim për këtë gjë, këtu ka interesime tjera, më të mëdha”, ka deklaruar Mourinho./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO