Mourinho gjen përforcimin e ri në Man Utd, çmimi 50 milionë euro – Lajmi.net
Mourinho gjen përforcimin e ri në Man Utd, çmimi 50 milionë euro
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:12, 15 May 2018
"Red Devils" kanë shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit Fred.

Manchester United kërkon një përforcim nga Shakhtar Donetsk.

“Manchester Evening News” shkruan se “Red Devils” kanë shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit Fred.

Jose Mourinho ka bërë gati ofertë prej mbi 50 milionë euro për blerjen e tij, gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Fred në kontratën e tij me Shakhtar Donetsk ka klauzolë me vlerë prej 60 milionë euro.

Ai po ashtu kërkohet edhe nga Paris Saint-Germain. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO