Mourinho gëzon tifozët e Man Utd me lajmin për Pogban – Lajmi.net
Mourinho gëzon tifozët e Man Utd me lajmin për Pogban
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:38, 10 February 2018
Jose Mourinho ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me një përplasje mes tyre duke sqaruar se është shumë i kënaqur me angazhimin e mesfushorit francez.

Jose Mourinho nuk ka asnjë problem me Paul Pogban.

Menaxheri i Manchester United ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me një përplasje mes tyre duke sqaruar se është shumë i kënaqur me angazhimin e mesfushorit francez.

“Paul është një prej futbollistëve që i pëlqen më së tepërmi të stërvitet”, u shpreh Mourinho, përcjell “lajmi.net”.

“Sjellja e tij në periudhën e fundit ka qenë njësoj si sjellja e tij në javët e kaluara, nuk ekziston asnjë problem”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO