Mourinho e ‘tepron’ me deklaratën për Wengerin (FOTO) – Lajmi.net
Mourinho e ‘tepron’ me deklaratën për Wengerin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 20:04, 10 September 2017
Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho kundër Arsene Wengerit.

Jose Mourinho ka ngacmuar Arsenalin dhe menaxherin Arsene Wenger.

Piers Morgan, kolumnist në “Daily Mail” dhe tifoz i Arsenalit ka rrëfyer bisedën me menaxherin e Manchester United.

“Më vjen keq për tifozët e Arsenalit. Kam shumë shokë të mirë që e duan Arsenalin sikurse ti dhe ndihen keq për klubin”, deklaroi ai, përcjell “lajmi.net”.

“Ata vuajnë shumë, është e tmerrshme. Si është e mundur që ende Wenger e ka postin? Nuk e kam idenë”, u shpreh Mourinho. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO