Mourinho befason me përforcimin e ri nga Bayern Munich (FOTO) – Lajmi.net
Mourinho befason me përforcimin e ri nga Bayern Munich (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 9:34, 8 September 2017
Thomas Muller, kërkesë e Jose Mourinhos në Manchester United.

Jose Mourinho është i interesuar për angazhimin e një përforcimi të madh nga Bayern Munich.

“Tuttosport” raporton se Mourinho dëshiron ta transferojë në Manchester United, sulmuesin gjerman Thomas Muller, përcjell “lajmi.net”.

Përveç Unitedit, në garë për Muller janë edhe tri skuadrat tjera angleze, Arsenal, Chelsea dhe Liverpool. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush