Mourinho befason me këtë deklaratë – Lajmi.net
Mourinho befason me këtë deklaratë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:50, 19 March 2017
Mourinho ka përgëzuar lojtarët e tij pas fitores 1-3 në udhëtim te Middlesbrough.

Unitedi me këtë fitore, ka arritur të ngritët në vendin e pestë të Premierligës, duke iu afruar zonës së Ligës së Kampionëve.

Por, gjatë deklaratës pas ndeshjes, portugezi ka befasuar duke e “thënë” alfabetin.

“I përgëzoi lojtarët për qëndrimin, dëshirën dhe mënyrën e të menduarit. Nuk kemi plan B, C, D, E, F dhe G – por kemi M, N, O, P dhe S. Është e mrekullueshme, pasi në të njëjtën javë ne gjithashtu u kualifikuam në çerekfinale të Europa League, që për ne është një synim shumë i rëndësishëm”, deklaroi Mourinho./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Jose Mourinho

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush