Moura dhe Marquinhos bëhen prindër, koinçidenca është e pabesueshme – Lajmi.net
Moura dhe Marquinhos bëhen prindër, koinçidenca është e pabesueshme
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:34, 14 November 2017
Një statistikë mjaft e veçantë tregon se fëmijët e futbollistëve kanë lindur 9 muaj pas fitores 4-0 ndaj Barcelonës në 14 shkurt të vitit 2017.

Dy futbollistët brazilian të PSG-së, Markinjos dhe Lukas Moura janë bërë baballarë brenda të njëjtës javë, duke përjetuar kështu një nga momentet më të lumtura të jetës.

Një statistikë mjaft e veçantë tregon se fëmijët e futbollistëve kanë lindur 9 muaj pas fitores 4-0 ndaj Barcelonës në 14 shkurt të vitit 2017.

Kjo ishte një nga ndeshjet më spektakolare të skuadrës franceze, edhe pse takimi i kthimit rezultoi një disfatë pasi Barça e fitoi ndeshjen e kthimit 6-1.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO