Mountune Ford Focus RS M400 – Lajmi.net
Mountune Ford Focus RS M400
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 11:37, 9 August 2017
Modeli RS M400 mbushë boshllëkun e largimit të M500

Kompania Mountune ka prezantuar modelin Ford RS M400 i cili vjen me pakon e modifikimeve të jashtme si dhe me fuqi të rritur në 400 kf falë modifikimit të ECU, transmeton Express.

Përshpejtimin nga 0-100 km/h e arrin për 4 sekonda dhe shpejtësi maksimale prej 266 km/h.

Pronarët e vetura Ford Focus RS në Evropë, këtë pako mund ta blejnë me një çmimi prej 3,000€.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool