Motrat Ora vishen njësoj në festival – Lajmi.net
Motrat Ora vishen njësoj në festival
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:40, 16 April 2018
Rita Ora shoqërohet nga motra e saj, Elena në çdo vend që shkon.

Së fundi, Rita ka qenë pjesë e festivalit të njohur që mbahet çdo vit në Los Angeles, “Coachella”, shkruan lajmi.net.

Natyrisht, edhe këtë herë është shoqëruar nga motra e saj Elena, e cila njëkohësisht menaxhon Ritën.

Të dy motrat ishin veshur njësoj gjatë ditës së djeshme në “Coachella”, ku u shfaqen me pantallona të bardhë.

Kujtojmë që projekti i fundit i Ritës është “For You”, këngë kjo në duet me Liam Payne, që vazhdon të jetë në mesin e këngëve hit. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO