Motrat këngëtare mahnisin me zërin e tyre ‘live’ (Video) – Lajmi.net
Motrat këngëtare mahnisin me zërin e tyre ‘live’ (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:41, 18 June 2017
Edhe sot si çdo javë në emisionin n'Kosovë u krijua një atmosferë e mahnitshme.

Mysafir në pjesë e parë ishte Shaqir Palushi i cili i dha edhe më shumë ngjyrë emisionit kur dha donacion për një familje nga Istogu, së cilës do t’i ndërtohet një shtëpi, shkruan lajmi.net

Ndërsa pjesën e dytë të këtij emisioni e bënë interesant motrat Burniku, njëra me mbules e tjetra pa të.

Të dyja janë studente dhe shumë të zgjuara mirëpo përveç studimeve të dyjave u shkon shumë mirë zëri në muzikë.

Për t’i dëgjuar interpretimet e tyre të mahnitshme dhe intervistën e plotë mos e humbisni videon në vazhdim./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Motrat Burniku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals