Motra Encës shikon filma të pistë dhe i publikon në rrjetet sociale – Lajmi.net
Motra Encës shikon filma të pistë dhe i publikon në rrjetet sociale
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:24, 15 November 2017
Krahas motrës së saj, edhe Uindi Haxhia është mjaft e komentuar.

Motra e Encës në Instastory dje ka hedhur disa video, ku shihet se ka shikuar një film, i cili duket të jetë i pistë, shkruan lajmi.net

Të paktën kështu shihej në përkthimin e filmit, ku flitej për “depilimin e topave”.

E siç duket, ajo nuk e ka fare problem shikimin dhe shpërndarjen e filmave të tillë./Lajmi.net/

23659818_2424369184455235_185000207_o

 

Fjalët kyçe: Uindi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball