Motra del tejet seksi, ja çka i tha Enca – Lajmi.net
Motra del tejet seksi, ja çka i tha Enca
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:41, 13 March 2018
Krahas motrës, edhe Uindi është mjaft e komentuar.

Nuk kanë munguar rastet kur ajo është paraqitur shumë seksi, duke provokuar ndjekësit e saj.

Një gjë të tillë ajo e ka bërë edhe sot dhe është lavdëruar nga motra e saj Enca.

Në fakt, Enca këtë foto provokative ia publikoi për t’ia promovuar Instagramin e ri që Uindi e ka hapur./Lajmi.net/

screenshot_1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO