Moti gjatë vikendit – Lajmi.net
Moti gjatë vikendit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 8:32, 11 August 2018
Gjatë vikendit do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 29-32 gradë Celsius, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Në viset malore temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin  ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO