Mos u ngatërroni me njerëzit që nuk i njihni. Arsyeja… (Video) – Lajmi.net
Mos u ngatërroni me njerëzit që nuk i njihni. Arsyeja… (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 16:50, 2 September 2017
Të ngatërrohesh me dikë që nuk e njeh, mund të ju sjellë shumë të papritura...për të keq, shkruan lajmi.net

Mund ta pësoni shumë keq, kur ngatërroheni me njerëz të gabuar. Një nga rastet që do t’i shihni më poshtë është tregues i qartë për këtë.

Burri i flet vozitësit vazhdimisht dhe më pas i ngjitet tek makina që të mos e lejojë të ecë, mirëpo vozitësi ndez makinën dhe e merr burrin me vete derisa ndeshet me një tjetër makinë dhe bie në tokë.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan