Mos humbni më kohë! Kjo video do t’ju motivojë për sukses. – Lajmi.net
Mos humbni më kohë! Kjo video do t’ju motivojë për sukses.
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:11, 15 May 2017
Sa prej jush jeni zgjuar sot me një qëllim në kokë?

 

Kjo është një video e fuqishme dhe motivuese, për të ju mësuar të mos humbni kohën kot. E ka bërë një profesor për studentët e tij, që të mësojnë dhe të kryejnë detyrat e tyre, transmeton lajmi.net

Shikojeni, ia vlen. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Video motivuese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2