Mos hiq dorë nga ëndrra jote! – Lajmi.net
Mos hiq dorë nga ëndrra jote!
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:25, 9 February 2018
Mos hiq dorë nga ëndrra jote, për shkak se ke shumë vështirësi gjatë realizimit të saj. Mos u ndal, ngritu sërish pas dështimit dhe provo.

Merri ditët e mira me vete dhe bëhu i çmenduri që punon fort për ëndrrën e tij.

Bëhu i çmenduri që gabon, dështon dhe nga këto mëson sekretet e suksesit.

Mbaje një qëndrim, mos ndalo të luftosh për ëndrrën tënde.Bëhu ky njeri që ke nevojë ta shohësh në vete. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: endrrat tua, mos hic dore

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels