Morientes: Juventus – Real Madrid, ky ekip do të fitojë 1:0 me gol nga penalltia që nuk ekziston (FOTO) – Lajmi.net
Morientes: Juventus – Real Madrid, ky ekip do të fitojë 1:0 me gol nga penalltia që nuk ekziston (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:17, 11 May 2017
Fernando Morientes ka bërë një parashikim interesant për finalen e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Fernando Morientes pret fitoren e Real Madridit ndaj Juventusit në finalen e Ligës së Kampionëve.

Por, ish sulmuesi i “Los Blancos” ka bërë një parashikim interesant për ballafaqimin në Cardiff. “1:0 për Real Madridin”, deklaroi Morientes për mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

“Goli i vetëm nga penalltia që nuk ekziston e fituar nga Bale”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush