Morena Taraku pozon përkrah kuzhinierit të famshëm turk – Lajmi.net
Morena Taraku pozon përkrah kuzhinierit të famshëm turk
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:36, 17 May 2018
Morena Taraku javët e fundit po qëndron në Turqi.

Udhëtimin në këtë vend, këngëtarja e ka shfrytëzuar edhe për të realizuar xhirimet e klipit të ri, shkruan lajmi.net.

Në Turqi, Morena është takuar me kuzhinierin e famshëm turk, Nusret Gokce, i cili vetëm në llogarinë e tij në Instagram ndiqet nga 13 milion njerëz, me të cilët ndan pjesë nga artet e gatimit të tij.

Këngëtarja shfrytëzoi rastin të shkrep një fotografi bashkë me Nusret, derisa kishte vizituar lokalin e tij.

Kujtojmë që projekti më i ri nga Morena do të jetë në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM, ndërsa pritet të publikohet gjatë këtij muaji. /Lajmi.net/

#saltbae & #saltgirl 🤠

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO