Morena Taraku me pozë joshëse e ulur mbi vaskë – Lajmi.net
Morena Taraku me pozë joshëse e ulur mbi vaskë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:52, 7 December 2018
Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Morena Taraku tash e një kohë po ndanë jetën mes Kosovës dhe Turqisë, ku edhe po punon rreth projekteve në të cilat është e angazhuar, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse, e njësoj ka vepruar edhe së fundi.

Këngëtarja pozoi e ulur në vaskë, ku shihet e veshur me një xhaketë prej lëkure, ndërsa në pjesën e poshtme ishte vetëm me të brendshme.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Femnat”, në bashkëpunim me DJ Dagz dhe Dj PM. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO