Morena Taraku bëhet për spital – Lajmi.net
Morena Taraku bëhet për spital
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:00, 11 June 2018
Këto ditë po shijon suksesin e këngës së re.

Por, Morenës i është përkeqësuar shëndeti, andaj është detyruar të shtrihet në spital, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën shihet duke marrë infuzion në spital.

Duket se angazhimet e tepërta gjatë kësaj periudhe, kur edhe finalizoi këngën “Femnat”, kanë bërë që Morena të sëmuret. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO