Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz – Lajmi.net
Morena ‘çmend’ iranianin miliarder duke ia dridhur vithet në jahtin e tij luksoz
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:07, 14 June 2018
U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.

Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar, shkruan lajmi.net

Në një postim të fundit të bërë në Instastory, Sasha shihet duke i dhënë jahtit të tij luksoz derisa e dashura e tij, Morena po i dridh vithet.

‘Ti e di sa shumë të dua’ ka shkruar ai pranë videos./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO